Collection: Produce

12 products
  • Pears (Quart)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumbers (each)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Welsh Onions (bunch of 6-7)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (6 oz bunched)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swiss Chard (8 oz bundle)
    Regular price
    $4.75
    Sale price
    $4.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes
    Regular price
    from $5.25
    Sale price
    from $5.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale - Baby (4.5 oz bagged)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash - Butternut (each)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppers - Sweet (each)
    Regular price
    from $0.75
    Sale price
    from $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapenos - three peppers
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash - Delicata (each)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out